صنایع دیگر

ارائه خدمات مرتبط با حوزه فعالیت شما

تخصص چندین و چند ساله در حوزه واردات و ترخیص کالا

فهرست مطالب

صنعت شما چیست؟

با تخصص جهانی و محلی گسترده‌ی شرکت بازرگانی پنجه ای، می‌توانیم راه‌حل‌های حمل و نقل و خدمات واردات را به شرکت شما ارائه دهیم. آیا به ارسال فوری هوایی نیاز دارید؟ یا کالاها را به صورت زمینی بارگیری و تخلیه می‌کنید؟آیا نیاز به بهینه‌سازی زنجیره‌ی تامین خود دارید؟ آیا پرونده گمرکی شما به مشکل خورده است ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

اگر مطمئن نیستید کدام نوع خدمات را نیاز دارید، متخصصان ما با خوشحالی به شما مشاوره می‌دهند. شاید تنها به واردات کالا به صورت زمینی نیاز داشته باشید. اما اگر نیاز شما فوری باشد، باید از حمل و نقل هوایی استفاده کنید. ممکن است فکر کنید به کامیون یا کانتینر حمل و نقل نیاز دارید. یا فقط به ترخیص کالا و سپس تحویل سریع آن، نیاز داشته باشید.

ما می‌توانیم زنجیره‌ی تامین شما را بررسی کنیم و مشاوره دهیم که کدام محصولات نیاز به چه نوع حمل و نقل دارند تا بهترین بازگشت سرمایه را داشته باشند.

خدمات ما را بیشتر بشناسید -واردات کالا, مشاوره ترخیص کالا, حمل و نقل هوایی، دریایی، ریلی، جاده‌ای و غیره. با کمک گرفتن از برترین متخصصان ما همچنین می‌توانیم تمام زنجیره‌ی تامین شما را مدیریت کنیم و خدمات ویژه برای کالا های منحصر به فرد شما ترتیب دهیم.

اگر سوالی دارید یا می‌خواهید نیازهای وارداتی خود را بررسی کنید. لطفاً از طریق پشتیبانی با ما تماس بگیرید. 

fa_IRPersian
برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید